Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

До якого лікаря звернутись

Добрий день турбуе спина кульшовий суглоб і дуже болять стопи.до якого лікаря мені краще звернутися.порадьте хто де лікувався. дякую

Комментарии

  • Так, гадаю до Тамари Віталівни, це вдалий вибір. Швидко поставить на ноги.

  • Звісно, з суглобами до ревматолога.

  • У моей сестры ревматоидный артрит, а также больной живот почки и легкие. Лечится у ревматолога. К сожалению, ревматологические болезни вовлекают многие органы в болезнь, ревматологу приходится иметь дело со всеми болячками

  • Ревматолог

  • Мені здається до ревматолога, хоча я постійний клієнт травматологів. Просто боліти суглоби можут завдяки багатьом причинам, і ревматологи мають знати про всі. Травматологи тим не заморочуються, їм різати охота і гіпс накладати.

  • RiaRia

    Ревматолог або травматолог

  • Ідіть до ревматолога. Ревматолог займається лікуванням і суглобів і хребта і м'язів і судин. Ревматологічні хвороби вражають все.

  • Так, і я ходила до ТАмари Віталіївни, вона мені УЗД колінних суглобів дуже добре зробила. За результатами вказала на причину, коли КТ не вказало.Знаю, вона ще і ревматолог.

  • дякую,піду до ревматолога тим паче що дуже хвалили Тамару Віталіівну,спробую

  • MacMac

    В мене до прикладу псоріатичний артрит. Болять і спина і суглоби, кульшові в тому числі. Зверніться до ревматолога.

  • До ревматолога з кульшовими і з стопами. Я лікувала шпору і артроз апаратами, мені дуже допомогло. Крім апаратів більше нічого не допомагало, вірніше від таблеток було покращення на 3-5 годин потім знову біль відновлювався, а після курсу апаратів біль не повертається.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.