Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Збираюсь на лікування. Відгуки прошу

Хочу поспілкуватись з реальними людьми

Комментарии

 • Добрий день. Я з Віньковець. Зараз в ХМІЛЬНИК на апарати їхати не можу. В хмельницькому центрі такі самі апарати як в хмільнику. Як вам результати?

 • Езжайте и лечитесь. Хорошее лечение, эффективное. Не дает побочек как таблетки. В лечении артроза лечение аппаратами, что использует клиника на первом месте. Лучше пока нет.

 • Ця клініка має сучасне устаткування, і саме такий набір який потрібен для тих хто потерпає від болю в суглобах і не лише суглобах. Я при псоріатичному артриті маю ураження і поперекового відділу хребта, лікування відбувається комплексно. Хочу зазначити, що персонал знає свою справу. Їдьте, лікуйтесь. Не пожалкуєте.

 • Была травма колена, ничего не нашли, но боль держится. Травматолог сказал воздержаться от тренировок, но уже собираюсь возобновить тренировки, только с тейпами. А что предлагают в клинике из лечения, после травмы сустава? Стоимость?

 • @Дарина2 написал:
  Хочу поспілкуватись з реальними людьми
  ![](https://piluiko.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/foto->; @Полінка написал:
  [хочу запитати чи доцільно ставити голки при хворих суглобах,якщо турбує стегно,

  Так, мені ставили, допомогло.

 • Лечусь и обследуюсь в клинике даже уже не помню сколько. Однажды случайно зашел сделать УЗИ суставов, сильно хрустели и болели, и так и остался. Диагностировали дегенеративное заболевание коленей, остался на лечение, научили гимнастику делать, за что весьма благодарен. Так и продолжаю лечиться, когда обострение, сразу в клинику иду, в клинике мне помогают.

 • Я давний пациент клиники. В 2019 году была очень плоха. Приковыляла с опухшими ногами, стыдно сказать, плакала на приеме у ревматолога, было страшно первый раз. Я ведь до этого абсолютно здоровой была. Что могу сказать? Скажу что мне повезло, буквально сразу мне стало лучше. Лечение в клинике комплексное, и аппараты и лекарства тоже назначают. Лекарства до сих пор принимаю, на аппараты раз в 6-8 месяцев хожу. Советую всем лечение в этой клинике.

 • Можете їхати на лікування. Я складний пацієнт, було в житті багато розчарувань, але ревматолог з клініки повертає мені віру в те, що в мене буде все добре. Це непросто, але вона підставила своє плече, є перші результати.

 • Я лично со всеми проблемати будь то гастрит, давление или вены иду в клинику. Всегда имею хороший результат от лечения. С уверенностью говорю, что клиника надежная.

 • Добре було б дізнатись в яку суму обходиться лікування в клініці. Бо про апарати інформація є, а про ціни немає. Напишіть хто лікувався, щоб хоч приблизно орієнтуватись.

 • Мав нагоду бути на обстеженні, а потім і лікуватись в клініці. Є класний ревматолог, яка володіє технікою УЗД діагностики. По потребі використовує лабораторію. МРТ в клініці на жаль немає, але проблема вирішується просто, воно розташоване неподалік, навіть люди, що лікуються з інших міст легко його знаходять. Поряд для немісцевих готелі, в межах 1-2 кварталів є готелі, один з них неймовірно дешевий із сніданком. Є квартири, кому що до вподоби.
  Подобається, що в клініці затишна атмосфера, хороша апаратура. З мінусів мало місця. Люди розписані на свій час, то все нормально, але коли не дотримуються графіка, то трохи мусив чекати, хоча я пунктуальний. Решта все добре, результат від лікування отримав, це головне. Можете їхати, жалкувати не будете.

 • Клиника отличная, у меня наследственный ревматоидный артрит. Раньше была возможность я пролечила маму в клинике, был отличный результат, сразу еще во время лечения мама вошла в ремиссию. Потом заболела я, и политическая ситуация между странами изменилась, я не смогла приехать на лечение, хотя очень того желаю. Если вы в Украине, можно считать, что вам повезло, езжайте и лечитесь. Помните, что есть люди которые очень хотят лечиться в этой клинике, но по известным причинам не могут.

 • Клиника хороша, лечат не только таблетками, а и физпроцедурами. Оптимальная комбинация аппаратов иногда добавляют лекарства но не всегда. И результаты намного лушче, чем после одних таблеток, результат длительный. Атмосфера доброжелательная, светло, тепло и уютно.

 • @Полінка написал:
  [хочу запитати чи доцільно ставити голки при хворих суглобах,якщо турбує стегно,

  Так, крім апаратів ставлять голки. Мені було краще від поєднання голок та апаратів. Виходить що так, доцільно.

 • Місяць як пролікувався у цій клініці.Хочу сказати коротко.Дорого,але якісно!Гарний та приємний медперсонал,усі уважні,знають свою роботу! Головне,мені дуже допомогло! Усім бажаю процвітання,миру та щастя, любі працівники Медпрактики.

 • Три рази був на лікуванні в Тамари Віталіївни. Раз лікував пяткові шпори та гомілки, які перестали турбувати, і два рази колінні суглоби, перший раз коли дуже боліли, другий раз для того, щоб не розболілись. В мене артроз та пяткові шпори. Шпори слава Богу вже не турбують, а артроз треба постійно підліковувати, щоб хрящ не зношувався. Маю дуже добре враження від клініки, робітників, лікарки та від апаратів. Там щороку нові зявляються, дуже дієві. Останній раз отримував і голки, дуже мені допомогли.

 • Всією родиною зробили устілки у Олексія. Рекомендую 0989971709

 • Реальний я. Мене звати Павло Миколайович. Лікувався сам, перед тим була сваха з суглобами. Задоволені. Тут нема всім однаково, кожному підбирається під нього лікування. Навіть в одному пристрої є комп’ютерні схеми і для кожної хвороби. Так нема ніде. Вони роблять все -блокади, і масажі і голки і апарати. Лікарі по ходу оглядають щодня. Але дзвонити треба тільки в робочий час. Все по запису

 • [хочу запитати чи доцільно ставити голки при хворих суглобах,якщо турбує стегно,

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.