Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Неврит нерва правої руки

Цю клініку знаю дуже давно, ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

Комментарии

  • @RMich написал:

    @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    Маю власний досвід лікування тут.Мав радикуліт шийний. Це не травма . Але болі були страшні .Сильно боліла шия, ущемило нєрв, боліла і не поверталася шия і страшно стріляла рука.Я тут проходив лікування, дуже сильно допомогла Галина Дмитрівна,вилічила мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінтенсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер .Лазер 600 гривень, електротерапія тоже. Голки по 350 . Скільки днів -визначає лікар. Но результат є.

    Доброго дня, в мами схожа ситуація .Які обстеження треба робити, щоб попасти до цього невролога . Сімений лікар дивився, травматолог дивився, ревматолог консультував заочно .Призначали лікування, результату поки що нема ніякого .Аналізи є, УЗІ і кардіограма всі в нормі. Маму сильно болить рука. Я вже сама підозрюю що в неї це все схоже на неврит .

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    Маю власний досвід лікування тут.Мав радикуліт шийний. Це не травма . Але болі були страшні .Сильно боліла шия, ущемило нєрв, боліла і не поверталася шия і страшно стріляла рука.Я тут проходив лікування, дуже сильно допомогла Галина Дмитрівна,вилічила мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінтенсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер .Лазер 600 гривень, електротерапія тоже. Голки по 350 . Скільки днів -визначає лікар. Но результат є.

  • У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

  • @Evgeniya написал:
    Лікар Галина Дмитрівна дуже хороший.А головне, вона має величезні знання і бажання всім допомогти.І клініка дуже гарна, Електротерапія дуже гарно знімає біль і оніміння. Всім рекомендую.

    СКІЛЬКИ ТРЕБА СЕНСІВ ГОЛОК ЩОБ ПЕРЕСТАВ БОЛІТИ СІДАЛИЩНИЙ НЕРВ І СКІЛЬКИ ТРЕБА ЕЛЕКТРОТЕРАПІЇ. яКА СТОЇМОСТЬ ЛІКУВАННЯ

  • @pavloKuzik написал:
    Добрий день всім. Спасибі всім, хто мене підтримав і порадив сюди в медпрактику звернутися. Мені порадили невропатолога Циц Галину Дмитріївну. Порекомендували в неї пройти курс лікування голками і сеанси електротерапії . В мене неврит нерва , погано працювала права рука .Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стояло на місці. Я звернувся в медпрактику . Мене лікувана Галина Дмитріїна. Шикарний лікар.Вона поставила мені діагноз Невропатія правого променевого нерва. Я пройшов курс лікування 10 днів : голки, електротерапія і високоінтенсивний лазер . Мені дуже допомогло. Вдячний всім .

    Мені Галина Дмитрівна дуже допомогла, мій риніт мене практично не турбує. Значне покращення після акупунктури . Тому я зробила для себе висновок ,що лікування у Галини Дмитрівни завжди дає результат.

  • Добрий день всім. Спасибі всім, хто мене підтримав і порадив сюди в медпрактику звернутися. Мені порадили невропатолога Циц Галину Дмитріївну. Порекомендували в неї пройти курс лікування голками і сеанси електротерапії . В мене неврит нерва , погано працювала права рука .Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стояло на місці. Я звернувся в медпрактику . Мене лікувана Галина Дмитріїна. Шикарний лікар.Вона поставила мені діагноз Невропатія правого променевого нерва. Я пройшов курс лікування 10 днів : голки, електротерапія і високоінтенсивний лазер . Мені дуже допомогло. Вдячний всім .

  • @ludmilaKoval написал:

    @vlasyuk написал:
    Цю клініку знаю дуже давно, ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

    Галина Дмитрівна лікувала мені синдром запясного каналу , це компресійно-ішемічна нєвропатія ,компресія нерва.Мені вона дуже допомогла. Лікар розсудлива і дуже уважна. Дякую Вам моя дорога Галина Дмитрівна

    Це правда. Галина Дмитрівна свою справу любить, знає досконало. За те пацієнти її всі люблять, що вона кожному хоче помогти

  • Лікар Галина Дмитрівна дуже хороший.А головне, вона має величезні знання і бажання всім допомогти.І клініка дуже гарна, Електротерапія дуже гарно знімає біль і оніміння. Всім рекомендую.

  • @pavloKuzik написал:
    добрий день , хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , погано працює права рука .Пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці.

    Зверніться в клініку Пілюйка, вам треба пройти процедури електротерапії, акупунтури і обізатєльно лазер, ВІЛТ .Ви до невролога Циц обратіться, вона знає що в таких ситуаціях назначати . Врач дуже толкова. І процедури дають результат

  • добрий день , хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , погано працює права рука .Пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці.

  • доброго дня.Мій син спить постійно на одному боці і в нього почала затерпати рука.може це теж нерв защемило чи таку проблему лікуе невролог чи якийсь інший лікар?

  • Доброго дня, Затерпають пальці рук,але не мерзнуть. Яке у вас є лікування саме для цього. Лікувалися сусіди,хвалили вашу клініку

  • Доброго дня. В мене після незручного одягу затерпала нога і бігали мурашки. Допомогла голкорефлексотерапія і високочастотний лазер( там є така спеціальна программа) . Курс 10 днів. Дякую невролога Циц Г. Д.

  • У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.

  • @vlasyuk написал:
    Цю клініку знаю дуже давно, ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

    Галина Дмитрівна лікувала мені синдром запясного каналу , це компресійно-ішемічна нєвропатія ,компресія нерва.Мені вона дуже допомогла. Лікар розсудлива і дуже уважна. Дякую Вам моя дорога Галина Дмитрівна

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.