Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Реабілітація після операції на суглобах

Я сама з Хмельницького. Операцію на колінному суглобі зробила іще на початку квітня. Чомусь так склалось, що не могла робити відповідні рухи в колінному суголбі, лікарі, що оперували не могли мені в тому зарадити, казали розробляй сама, то вже не наше діло. Місяць я "розробляла сама", але нічого доброго з того не вийшло. Тоді почала сама шукати допомоги. В Фейсбуку натрапила на повідломлення про лікування суглобів та окремі повідомлення про реабілітацію в медрактиці здоровя, а вже потім на сайті побачила потрібу інформацію щодо реабілітації та відновлення функції ходи за допомогою сучасних апаратів. Виявляється є, але чому ні слова мені не сказали про можливості, які є в нашомі місті, і їхати нікуди не потрібно? Як це так, що травматологам байдуже подальша реабілітація їх пацієнтів? Незважаючи на все, я таки звернулась в клініку по допомогу, де мені призначили процедури з сучасним обладнанням, це був лазер, електротерапія, мікрохвильова терапія, масаж, лікувальна фізкультура. За 10 днів, чуєте, за 10 днів коліно я вже робила згинання в коліні, а іще за два тижні відновила рухи в коліні. Питання, чому мені не підказали зробити це раніше?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.