Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Подагра, як лікувати

Батько хворіє на подагру, суглоби всі повикручувало, повиганяло шишки на ліктях. Зараз виявилось що має подагру, хоча раніше казали, що це просто артртит. Потім вже як почали відказувати нирки, то виявилось що це подагра стала причиною враження нирок і суглобів. Питання, якби ми почали раніше лікуватись, то вдалося б зберегти нирки, та й суглоби? Виявляється що так. Але зараз не може тато приймати багато ліків від подагри через хворі нирки, і біль зняти в суглобах немає як. Тут прочитала, що апаратами можна лікувати подагру, можливо хто лікував, хочу знати про результати лікування, перед тим як їхати. І чи лікує лікар разом з суглобами і нирки також. Звісно, в мене ситуація складна, і я буду намагатись допомогти в любий спосіб, але хотілось би знати більше як лікують подагру в клініці.

Комментарии

  • Скористався порадами. Пролікував апаратами шпору. Звісно, апарати мені шпору не прибрали, але насправді біль пройшов. Я і цьому радий, бо біль був не дай Боже. Результат добрий від лазера і ультразвука. Через три місяця після лікування біль почав повертатись, я повторив курс. Вже півроку не болить.

  • @Nazar2 написал:
    Я лікую подагру і апаратами і ліками. Апаратами курсами один наз на 7 місяців, так як було приписано, а ліки майже постійно п'ю. Дієта обов'язкова. Часом грішу алкоголем, але рідко, життя вимагає. Так лікуюсь вже два роки, загострень не було, незважаючи на періодичний прийом алкоголю,хоча лікар заборонила. Також маю тиск, холестерин, та початкову ниркову недостатність. Про неї дізнався вже у лікаря, про холестерин також. З тиском раніше нічого не робив,зараз теж лікую. З апаратів приймаю лазер, мікрохвилі та голки, ну голки не зовсім апарат, але вони діють на рівень мочової кислоти і знижують тиск. Останній рік маю показники ці в нормі, але все рівно лікуюсь, як казала лікар (Тамара Віталіївна), це для того щоб не було загострень. Їх і насправді немає з тих пір як почав лікування. Хоча, не все так гладенько було як почав,були і посилення болю, але ми то пережили разом з лікарем, тепер все гаразд. Можете починати лікування, слухайте лікаря, виконуйте призначення і портохи будете в нормі.

    Боюсь что у меня подагра. Пойду проконсультируюсь у Тамары Витальевны.

  • Так, подагра може бути причиною шпори. Мало того щоб зняти біль в пяті, важливо іще подагру лікувати. А ви знєте, що подагра також апаратами лікується? Це факт. І коли вам ставлять апарати лікуючи шпори, ви обовязково кажіть шо у вас подагра, там настройки в апарарах є, щоб лікувати саме подагричну шпору.

  • @Nazar2 написал:
    Я лікую подагру і апаратами і ліками. Апаратами курсами один наз на 7 місяців, так як було приписано, а ліки майже постійно п'ю. Дієта обов'язкова. Часом грішу алкоголем, але рідко, життя вимагає. Так лікуюсь вже два роки, загострень не було, незважаючи на періодичний прийом алкоголю,хоча лікар заборонила. Також маю тиск, холестерин, та початкову ниркову недостатність. Про неї дізнався вже у лікаря, про холестерин також. З тиском раніше нічого не робив,зараз теж лікую. З апаратів приймаю лазер, мікрохвилі та голки, ну голки не зовсім апарат, але вони діють на рівень мочової кислоти і знижують тиск. Останній рік маю показники ці в нормі, але все рівно лікуюсь, як казала лікар (Тамара Віталіївна), це для того щоб не було загострень. Їх і насправді немає з тих пір як почав лікування. Хоча, не все так гладенько було як почав,були і посилення болю, але ми то пережили разом з лікарем, тепер все гаразд. Можете починати лікування, слухайте лікаря, виконуйте призначення і портохи будете в нормі.

    Аналогично, просто как с меня списали.

  • Так, дієта важлива і при подагрі, вона часто є і при псоріазі, так і при псоріазі. Як кажуть ви є те, що ви їсте. Тож завжди тре думати, чим себе годуєш, бо при неправильному харчуванні дуже сильно можна зашкодити. Я вважаю, що дуже багато я собі допомагла, коли передивилась своє харчування. Забрала мясо, свіже молоко і додала багато зелені в стави. Мясо замінила бобовими. І кожен день авокадо.

  • При подагре главное сбалансированная диета, пуриновые продукты надо исключить. Я пока не поисключал мясо и алкоголь, все время страдал от приступов. Прекратил кушать колбасу и жизнь наладилась. Не игнорируйте рекомендации о диете, не надо думать что это глупость. Я перестал так думать и излечился.

  • Может ли быть такое, чтобы подагра была вместе с артрозом. И как тогда лечиться, вернее что лечить, артроз или подагру. У моего друга вобще мочевая кислота зашкаливает, а суставы не болят. У меня одно время очень сильно болели, потом боль прошла, затем вернулась, но не такая сильная. Врач сказал что это уже артроз болит. Лечим артроз. Где подагра делась не знаю, неужели вылечилась?

  • Цікаво те, що як виявилось, в мене шпора від подагри. Я і не підозрював поки Тамара Віталіївна мене не обстежила. Це ж треба, думав, що шпора як у всіх. Але лазер мені дуже добре допомагає і при шпорі іпри подагрі.

  • В мене шпора. Начитався. Може бути при псоріазі, при подагрі. Чи може бути просто шпора, чи шукати тих хвороб. Рекомендують масаж, фізіотерапію. ЩО краще помагає?

  • Боже, яка ця біда, ця подагра. Три роки жив з болем. Не сподівався, що цьому можна зарадити, меніж що казали, що звикай, це тобі назавжди. Попав до Тамари Віталіївни, вона посміялась. Призначила лікування. Вже рік нічого не болить. Лікувався в неї в клініці, ходив на процедури, приймав ліки. Зараз дякуючи лікарці в мене все гаразд. Періодично зустрічаємось, але вже не через біль, а для профілактики.

  • Я лікувався рік тому у Тамари Віталіївни. Пройшов курс лазеру і голок. Приймав ліки, рік було все добре, нічого не турбувало. Дала мені рекомендації, але я радий що не турбує, не дотримувався, їв все підряд, не лікувався. Через рік побіг зараз знову, знову лікування. Але повторно вже буду лікарку слухатись, бо коли болить подагра, то болить сильно. В мене ще такий організм, що не одразу стає добре, але зараз завдяки Тамарі Віталіївні біль вщухає. ТОму моя вам порада, ідіть до Тамари Віталівни, але коли вже прийшли, то робіть що вона вам каже.

  • Напишіть конкретно про цю Медпрактику здоров’я і лікаря Кононенко. Прошу тих, хто лікувався

  • А де той лікар, з яким можна пережити подагру. Мені призначають діклофенак та гормон, знімають загострення і відправляють. Я не проти, але хвороба повертаєтся, бачу потребу щось робити. Підкажіть де знайти вашу Тамару Віталіївну.

  • Я лікую подагру і апаратами і ліками. Апаратами курсами один наз на 7 місяців, так як було приписано, а ліки майже постійно п'ю. Дієта обов'язкова. Часом грішу алкоголем, але рідко, життя вимагає. Так лікуюсь вже два роки, загострень не було, незважаючи на періодичний прийом алкоголю,хоча лікар заборонила. Також маю тиск, холестерин, та початкову ниркову недостатність. Про неї дізнався вже у лікаря, про холестерин також. З тиском раніше нічого не робив,зараз теж лікую. З апаратів приймаю лазер, мікрохвилі та голки, ну голки не зовсім апарат, але вони діють на рівень мочової кислоти і знижують тиск. Останній рік маю показники ці в нормі, але все рівно лікуюсь, як казала лікар (Тамара Віталіївна), це для того щоб не було загострень. Їх і насправді немає з тих пір як почав лікування. Хоча, не все так гладенько було як почав,були і посилення болю, але ми то пережили разом з лікарем, тепер все гаразд. Можете починати лікування, слухайте лікаря, виконуйте призначення і портохи будете в нормі.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.