Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Профилактика для суставов

Добрый вечер. Подскажите профилактические мази для суставов.
Иногда крутит на перемену погоды!!

Комментарии

 • Не дарма кажуть краще профілактику проводити ніж лікувати. В мене як тільки починають суглоби боліти я одразу проходжу курс лікування, і на рік маю спокій.

 • Так, в колінні меніска немає, тепер займаюсь профілактикою артрозу в колінному суглобі.

 • @dmitrofurman написал:
  Добрый вечер. Подскажите профилактические мази для суставов.
  Иногда крутит на перемену погоды!!

  профилактических мазей для суставов нет. Это ерунда. Профилактическими могут быть только лекарства, и я сомневаюсь что их назначают в качестве профилактики, а главное это образ жизни, физиотерапия правильные нагрузки на суставы и упражнения на них же.

 • ОК, я вижу что профилактика что лечение, очень похожи принципы. Так в чем же разница?

 • Интересно, может кто знает, как можно профилактировать ревматоидный артрит?

 • А як взнати чи треба профілактика і коли її починати?

 • Да, у меня артроз, но считаю, что проходя лечение занимаюсь и профилактикой. Думаю, что если бы не это лечение уже ходила бы на костылях, а я бегаю. Тем более, что как говорит моя врач, предупредить легче и дешевле, чем потом лечить, и еще неизвестно или получится. Аппаратура отличное средство для пофилактики.

 • MacMac

  Тут складно не погодитись. Дійсно, починати треба на початку хвороби, або ж коли вона ще не проявилась. з іншого боку звідки знати, що хворий коли вона не проявилась. Але як тільки перші симптоми бігти до лікаря. Я і сам так не роблю, хоча розумію, що так треба. Наслідки ми всі маємо.

 • Та профілактичне лікування дуже потрібне. Якщо суглобами не займатися, може дійти до операції по заміні суглобів, а якщо коштів не вистачить, то інвалідності. Дешевше собою займатися. Тим паче що в Хмельницькому існує така гарна клініка лікаря Пілюйка.

 • А хто з людей буде лікуватись якщо нічого не турбує. Так, я розумію що це можливо і потрібно, але не впевнена чи пішла б лікуватись, якби мене нічого не турбувало. Хіба, якщо вже проблема себе проявила, і лікування для того, щоб попередити черговий прояв?

 • Считаю, что физиотерапия есть единственный способ для профилактике артроза в купе с питанием и специальными упражнениями. Только у меня вопрос, кто это делает. Ведь профилактика это когда еще не болит постоянно. А если болит у родственников, то кто задумывается что может начать болеть и у меня и надо начинать что то делать? Есть такие?

 • Хочу сказати що мазі практично не допомагають, фізіотерапія раз на пів року і лікувальна фізкультура кожного дня.

 • Доброго дня! У мене сильно почали боліти колінні сустави. Що порадите?

 • Считаю, что правильная тема. Только ее понимают те, кто прошел через боль. Вот, к примеру у меня псориаз, сначала была сыпь на коже, суставы не болели и не опухали. Мне и в голову не приходило начать их лечить, хотя я знал, что могут начать болеть, у моего отца псориаз с псориатическим артритом. И что? Пошел лечиться только когда заболели, и то не сразу. А если бы была профилактика, может и не заболели бы, или было бы намного легче.... Ребята, лечитесь вовремя.

 • По Хмельницькому. Дуже рекомендую Кононенко Тамару Віталіівну, що тут у я Медпрактиці здоров`я працює. Вона дуже уважно оглядає суглоби на УЗД і вона класний ревматолог. Має багато апаратів, які між собою підсилюються по дії і їй допомагає Світлана, дуже чуйна і уважна медсестра. А ще є гімнастика, яку проводить Віка. Мені стало легше. А потім я ще була у самого Пілюйка В’ячеслава. Він подивився мене на плантоскопі і дав поради по стопі. Мені виготовили ортопедичні устілки і вони значно поліпшили амортизацію моєї ступні, стало ходити як по траві і від того і коліну багато легше. Рекомендую. Там є запис. Треба телефонувати хоча б за тиждень

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.