Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Напухло коліно

Після сильного падіння напухло коліно, пройшов лікування 14 днів, але коліно до кінця не розгинається, в інтернеті не знайшов нормальної інформації. Можливо, в знайомих був схожий випадок.

Комментарии

 • Напухати коліно може при пошкодженні меніска. В мене таке було, хоча лікарка питала чи була травма, травми як такої я не памятаю, тільки періоди коли натруджувала ноги. Може тоді і пошкодилось. Зробити УЗД потрібно, щоб точно встановити

 • Моя особиста думка, що якщо вже напухає якийсь суглоб то це не просто так, я іще розумію якщо була травма, а коли не було? То що це значить, значить що вам потрібен лікар для встановлення причини. Просто зняти біль це не вихід. Я теж раніше помилялась, думала що достатньо біль зняти. Ідіть до ревматолога, нехай встановить що з вами.

 • Якщо не було травми, то набрякле коліно то тривожний знак. Хвороба Бєхтєрєва може так починатись. Тут може спочатку поперек боліти, а бо і шия, а може з коліна починатись. Тому не мастіть і гладте коліна, а одразу обстежуватись.

 • @Nord написал:
  У меня десять дней назад очень сильно отекло колено, никто не может сказать причину, травмы не было. Сдал ревмопробы, высокие СОЕ, С-реактивный белок 25 при норме до 5, остальные анализы вроде бы в норме. Мочевая кислота тоже. Что это может быть, помогают только обезбаливающие, и то только в день приема. Что мне делать, подскажите, возможно у кого то похожая пробелма была, как вы с ней справились. Мне никто ничего толком не говорит, буду рад любой информации.

  Очень даже может быть такое дело при подагре. У меня как обострялось такие же анализы были, только отекало не колено, а большой палец. А подагре без разницы. Обратитесь в клинике к ревматологу, Тамара Витальевна мне помогла.

 • Я не падав і не вдаряв коліно. Але спухало дуже сильно. При подагрі дуже сильно може пухнути, до туалету ледве доходив.

 • Син вдарився на тренуванні з футболу, теж був набряк коліна. Ми не чекали, поки пройде, відразу зробили КТ в Києві в Медікомі, бо травма могла бути серйозною. У нашому випадку обійшлося без розриву меніска, але зі спорту син випав на декілька місяців.

 • В мене теж таке коліно було, і не раз, до того як почав лікувати подагру. Скільки біди на одні коліна.

 • Кстати, давно хотел спросить. Мне выставили диагноз артроз, но колено периодически вспухает. Анализы делал, хорошие. У моего товарища тоже артроз, также болят суставы, но у него никогда не вспухает. Может быть такое при артрозе?

 • @andrey754 написал:
  Після сильного падіння напухло коліно, пройшов лікування 14 днів, але коліно до кінця не розгинається, в інтернеті не знайшов нормальної інформації. Можливо, в знайомих був схожий випадок.

  Падіння і напухло коліно це важливо, але може бути що поряд не є внаслідок. Подумайте і про інші причини набряку. В мене подагра, теж сильно набрякало коліно.

 • При артрозі, особливо після доброго навантаження може набрякати коліно. Памятаю, саме таке було в мене. Тому, лікування лікуванням, а навантаження потрібно зменшувати, це для тих в кого артроз. Але лікуватись також треба.

 • При псоріазі може напухати. В мене більше плече зараз, але раніше спухали і коліна.

 • Раньше напухало колено, теперь палец на стопе. У меня подагра, помните, что и с коленом может быть подагра.

 • Памятайте, що напухати коліно може і при подагрі, я теж не знав, що маю таке щастя, боліла ступня, потім вже через певний час теж напухло коліно, зробив аналізи на подагру, і виявилось що я щасливий володар.

 • MacMac

  А чого там шукати, як була травма, то можливо і звязку порвали. Подивитись потрібно що саме, в коліні багато чого є. В мене колись меніск так порвався і звязка, може і перелом бути. Ви зробіть знімок та УЗД коліна. МРТ також можна зробити. Але робіть швидко, швидше почнете лікувати, швидше одужаєте.

 • В мене також без травми напухало коліно. Я таки попала до Тамари Віталіївни, вона мене оглянула, зробила УЗД і визначила пошкодження меніска. Де я його могла пошкодити не знаю, можливо при нагрузці. Зараз вже проблему з меніском вирішила, але таке буває при артрозі, меніски самі по собі робляться слабкими і руйнуються. Тому важливо лікувати артроз, щоб потім не мати таких наслідків.

 • У меня тоже время от времени напухало колено, без какой либо травмы. Просто напухало на обострение и все. Болело очень. Но это в прошлом, после того как я систематически прохожу в клинике курсы лечения по артрозу все прошло, редко ноет на погоду и после хорошей нагрузки. Напухать колено может и без травмы. А у соседа напухает из-за подагры, тоже подарочек.

 • Я Вам щиро раджу зверну до Кононенко Тамари Віталіівни. Сюди в Медпрактику здоров’я . Вона, крім того, що ревматолог чудовий, сама дивиться суглоби на УЗД. Вона має ще декілька суперових апаратів фізіотерапії . Це лазер ВІЛТ( не сплутайте із звичайним, що в кожному фізкабінеті), електро терапія, самий який не є сучасний ультразвук. Це практично комп’ютерні системи. Топова штука в світі. За декілька днів вже нічого не болить. А потім власне лікується сам процес. Із власного досвіду

 • Спасибо огромное за рекомендацию. Это же недалеко. Сегодня получил результаты анализов, оказались почти все положительные. Ужас, но теперь я знаю, что со мной. Думаю, что теперь будет легче, сегодня на 15.30 иду к врачу с анализами. Очень надеюсь на полное излечение.

 • Где меня только небыло. Сначала я поехал в Хмельник, там стало немного легче, но после окончания лечения через десять дней все вернулось на прежнее место.
  Далее, мне порекомендовали в Черновцы, там есть крутая клиника Ангельхольм, сказали, что у меня проблема с мениском, предложили операцию, я отказался. Это меня удивило, поскольку я никогда не травмировался. Сделали укол гиалуроновой кислоты в сустав, от него мне только хуже стало. Через неделю начал болеть голеностоп. Тогда я обратился в клинику у нас в Хмельницком, к Тамаре Витальевне, она первая меня обследовала, по ходу нашли кое-какую инфекцию, антибиотики я уже принял, довольно долго, противовоспалительные уже пять дней как отменил. Сейчас боли нет, только хруст остался, сустав берегу, особенно не нагружаю. Через месяц сказала показаться. Ну, вот так.

 • Вижу, что само по себе не пройдет, нуждаюсь в помощи врача.

 • А что вы принимаете? Где вы лечитесь

 • Да, у меня то же самое. Колено распухло, сильное воспаление в крови. Мне поставили диагноз реактивный артрит, подагру исключили, сейчас прохожу лечение, сустав уже уменьшился в объеме в два раза, болит намного меньше.
  У меня нашли инфекцию, которая и стала причиной артрита.

 • У меня десять дней назад очень сильно отекло колено, никто не может сказать причину, травмы не было. Сдал ревмопробы, высокие СОЕ, С-реактивный белок 25 при норме до 5, остальные анализы вроде бы в норме. Мочевая кислота тоже. Что это может быть, помогают только обезбаливающие, и то только в день приема. Что мне делать, подскажите, возможно у кого то похожая пробелма была, как вы с ней справились. Мне никто ничего толком не говорит, буду рад любой информации.

 • У моего сына после падения был надрыв крестообразной связки, долго не могли понять, что случилось, пока не сделали МРТ.

 • Так, я теж падав. Спочатку прикладав лід, трохи стало легше. Потім пішов зробив МРТ, виявилось що розірвав меніск, та частково хрестоподібну звязку. Мусив зробити операцію. Теж коліно було напухше, і після операції іще довго не проходило, пройшов курс післяопераційної реабілітації, лише після цього почало проходити. Може у вас не те саме, але треба було б обстежитись, може хоча б УЗД коліна зробити.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.